O mnie

Moja misja

Firma powstała, kiedy zdałam sobie sprawę, że działanie w przestrzeni online sprawia mi olbrzymią radość, a osoby wokół nie zawsze potrafią się  odnaleźć. Zaczęłam pomagać w tworzeniu stron, kursów online, sklepów internetowych. 

Dzisiaj największą radość sprawia mi tworzenie systemów i znajdowanie rozwiązań, które pomagają usprawniać działanie biznesów.

Nie zawsze wiedziałam, jak ma wyglądać moja kariera. Czułam za to, że potrzebuję mieć możliwość nieustającej nauki, testowania i znajdowania rozwiązań.

Moja ścieżka nauki prowadziła przez wydział chemii, studium reklamy, kończąc formalną naukę na socjologii UWr. Jednak nigdy się nie skończyła. Dziesiątki kursów online zaostrzały mój apetyt na wiedzę. Ciągle szukam lepszych rozwiązań i inspiracji do rozwoju.

Jestem wdzięczna za to, że mogłam pracować od najmłodszych lat. Począwszy od pracy na wakacjach, do kilku lat spędzonych w dużej logistycznej firmie. Każde z tych działań wniosło coś ciekawego do mojego życia i patrzenia na rzeczywistość. Dzięki temu mam poczucie decyzyjności i odpowiedzialności.

"Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. Musimy być pewne, że mamy do czegoś talent…" Marie Curie-Skłodowska

ile kosztuje zbudowanie strony www

Co możesz usłyszeć od osób, z którymi współpracuję

"Zanim trafiłam do Ani, miałam poczucie, że to będzie najtrudniejsze zadanie w moim biznesie - stworzenie strony i ogarnięcie wszystkich technikaliów, sklepu. Nie tylko stworzenie, ale wymyślenie jak to może być, jakie są możliwości. To skutecznie blokowało moje działania zawodowe. Miałam również nieco stres czy jak już znajdę osobę, która może wesprzeć to będzie umiała rozeznać się w moich potrzebach i coś adekwatnego zaproponować. I tu pojawiła się (z polecenia) Ania. Żadne moje pytanie nie było dla niej dziwne, głupie, śmieszne (tak, taką narrację miałam zanim się poznałyśmy). Na wszystkie moje potrzeby miała od razu rozwiązania, co więcej takie, które przekraczały moje oczekiwania. I tak jest do teraz - ciągle jestem zaskoczona jakie są możliwości do wykorzystania, a dzięki Ani je poznaje, rozumiem jak działają i potrafię skorzystać. Ania podchodzi do tematu holistycznie, widzi ścieżki jakimi np porusza się klient, wie jak pewne kwestie zoptymalizować, usprawnić, sprawić żeby było lekko, przyjemnie i wygodnie. To, co jest bardzo cenne to sposób wyjaśniania, tłumaczenia wszystkiego - jasny, klarowny, dostosowany do laika jakim jestem. Dzięki temu w pełni korzystam z funkcji, które mam na stronie, w sklepie i ... odważyłam się na więcej rozwiązań i jestem pewna, że spotka się to z pozytywnym odzewem ze strony moich klientów. Jak się jeszcze doda atmosferę, w jakiej nasze spotkania z Anią się odbywają to praca naprawdę staje się czystą przyjemnością a każde wyzwanie niesie ze sobą potencjał rozwoju."
praca-w-rytmie-duszy-feniks-praca-odrodzenie-biznes
Joanna Kubrakiewicz
Praca W Rytmie Duszy
Polecam każdemu, kto nie chce lub nie lubi samodzielnie zajmować się tematami uruchomienia newsletera oraz innych techniczno-administracyjnych tematów związanyc
Helena Borys