Portfolio

Wypełnianie formularzy

Jeśli prowadzisz biznes, w którym Twoi klienci potrzebują wypełniać różnego rodzaju wnioski, formularze, podpisywać umowy, przypomnij sobie ile czasu i energii kosztuje Cię ich korekta, zbieranie, lub ponowne wysyłanie. Co jeśli można by ten proces zautomatyzować? Przygotowany raz formularz online może być umieszczony na stronie, a link do niego wysyłany, kiedy potrzebujesz.

Do czego możesz jeszcze użyć optymalizacji?

Produkty z wariantami

Sprzedaż produktów dostosowanych do wymogów odbiorcy. Możesz przygotować formularz, który w swoich opcjach będzie miał odpowiednie warianty produktów. Klient zyskuje jasność, co jest mu potrzebne i ile kosztuje.

Podpisywanie umów

Ile nerwów kosztuje Cię poprawianie umów, wysyłanie ich i upominanie się o ich odesłanie. Ta niekończąca się historia, może wreszcie się zakończyć. Osoba wypełnia formularz na stronie, a ty otrzymujesz podpisany dokument.

Rozliczanie online

Rozliczasz swoich klientów z podatku? Potrzebujesz od nich konkretne informacje, dokumenty? Możesz przygotować dla nich formularz, który krok po kroku przeprowadzi ich przez cały proces bez Twojego zaangażowania.

Sklep internetowy

Chcesz rozwinąć swój biznes i zacząć sprzedawać swoje usługi, lub produkty przez internet? Razem zaplanujemy i stworzymy Twoje miejsce w sieci. Dzięki budowie strony na WordPress wraz z WooCommerce będziemy miały niemal nieograniczone możliwości rozbudowy i automatyzacji.

O czym warto pomyśleć budując sklep

Komunikacja

Dostosuj swoją komunikację do potrzeb swojego klienta. Upewnij się, że klient ma możliwość łatwego kontaktu z Twoją firmą. Niech cały proces zakupowy będzie dla niego jasny i intuicyjny. 

Newsletter

Często niedoceniany kanał komunikacji. Wiele osób uważa, że nikt już nie czyta maili. Moim zdaniem to w dalszym ciągu najlepszy kanał sprzedaży i promocji naszego biznesu.

Wersje językowe

Coraz częściej sprzedajemy produkty do różnych krajów. Upewnij się, że Twoi odbiorcy będą mogli zapoznać się z treścią w zrozumiałym dla nich języku.

Lub znajdź na stronie, to czego szukasz