Umowy online

umowy online, szybkie umowy, podpisz umowę online, czy można podpisać umowę onlie

Podpisywanie umów

Ile czasu zajmuje Ci podpisywanie umów z pracownikami, współpracownikami, klientami?

Czy zdarzyło Ci się odczuwać frustrację, kiedy kolejny raz drukowałaś/eś nową wersję, bo ktoś popełnił błąd?

A teraz wyobraź sobie, że wszystkie formalności mogą być dopełnione online – szybko i wygodnie.

Przygotowany raz formularz umowy online może być umieszczony na stronie, a link do niego wysyłany, kiedy potrzebujesz.

Nie musisz umawiać się na spotkanie i tracić czasu na poczcie.

Do czego możesz jeszcze użyć rozwiązania?

Umowy

Osoba wypełnia formularz swoimi danymi na stronie, a Ty otrzymujesz podpisany dokument. Możesz zawsze wrócić do podpisanej umowy i sprawdzić dane.

Opłaty

Potrzebujesz pobrać opłatę przy okazji podpisywania umowy? To doskonałe rozwiązanie przy pobieraniu opłat wpisowych, lub kaucji/ przedpłat. Teraz wszystko masz w jednym miejscu.

Umów się

Chcesz uwolnić jeszcze więcej swojego czasu? Dzięki kalendarzowi online możesz wyznaczać wolne terminy i w łatwy sposób umawiać się spotkania.

Potrzebujesz porozmawiać na temat rozwiązań?

Co jest potrzebne?

Na start potrzebna nam będzie strona na WordPress oraz miejsce na hostingu. Jeśli nie masz jeszcze gotowej strony, nie przejmuj się, mogę ją dla Ciebie przygotować. Jeśli masz stronę stworzoną w innym systemie niż WordPress, stronę z umowami możemy stworzyć na subdomenie.

Co jeszcze warto mieć?

  • przygotowaną treść umowy, która ma znaleźć się na stronie
  • Regulamin oraz politykę prywatności
  • Opcjonalnie: system mailowy, oraz system do płatności elektronicznych

Jak to wygląda w działaniu?

Przygotowanie

Budujemy formularz na stronie, czyli wszystko to, z czym ma się zapoznać zainteresowana osoba. Podpinamy wszystkie potrzebne załączniki, takie jak zgody, wykazy, etc. Dodatkowo możemy uruchomić płatności oraz zapis na newsletter.

Udostępniasz

Dodajemy gotowy formularz na stronie. Decydujesz, jak chcesz go udostępniać. Możesz to zrobić, np. wysyłając link do strony. Osoba wchodzi na stronę, czyta, pospisuje, wyraża potrzebne zgody. Obie strony otrzymują kopie dokumentów mailowo.

Administracja

Możesz w każdej chwili wejść i sprawdzić szczegóły wysłanych dokumentów. W prosty sposób zarządzaj dokumentami, nie musisz już drukować i archiwizować dokumentów w wersji papierowej. W łatwy sposób organizuj przypomnienia.

Przykład zastosowania

Akademia Zabawy Po Sąsiedzku co roku organizuje półkolonie dla przedszkolaków. W krótkim czasie potrzebne jest zrobienie rezerwacji oraz  podpisania umów i zebranie potrzebnych zgód. Jeszcze dwa lata temu potrzebna była dodatkowa osoba, która zajmowała się tylko egzekwowaniem podpisania umów. Teraz ten proces jest całkowicie zautomatyzowany. Opiekunowie rezerwują wolny termin, po czym otrzymują link do podpisania umowy. 

Ile będzie to kosztować?

Dostosuj ofertę do swoich potrzeb. 

Często zadawane pytania

Temat ten konsultowałam z prawniczką. Tak. Coraz więcej instytucji korzysta z opcji podpisywania umów online. W formularzu pozostawiamy jednak dobrowolność skorzystania z takiej opcji. Jeśli ktoś nie będzie chciał podpisać umowy online, otrzyma jej kopię na wybranego maila.

Tak, możesz ją w każdym momencie przejrzeć, lub wydrukować.

Otrzymasz powiadomienie na wyznaczoną skrzynkę.

Lub znajdź na stronie, to czego szukasz