Usługi

Konsultacje

Zyskaj nową perspektywę dzięki rozmowie z osobą spoza Twojej firmy. Może okazać się, że proste rozwiązanie leży w zasięgu Twojej ręki, wystarczy, że wykonasz kilka przemyślanych ruchów. Często nie ma uniwersalnych rozwiązań, ale są takie, które można dostosować do Twoich potrzeb.

Audyt i ewaluacja

Czujesz, że pogubiłaś się, co działa, a co należy usprawnić w działaniach online? Chciałabyś mieć jasną mapę, w co warto zainwestować energię? Pozwól, że na chwilę stanę się Twoim trudnym klientem, aby przekonać się jak w rzeczywistości działa proces.

Automatyzacje

Pozwól ułatwić życie sobie i swoim klientom. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom procesy w Twojej firmie mogą być przyspieszone, lub nawet zredukowane. Przyjrzyj się, ile drobnych zadań wypełnia Twój dzień pracy. Czy na pewno musisz je wykonać sama?

Strona i Sklep internetowy

Jeśli nadal nie masz swojego miejsca w internecie, czas to zmienić. Na początek potrzeba naprawdę niewiele. Jeśli słysząc słowa domena i hosting, przestajesz słuchać, nic się nie martw. Wyjaśnię wszystko i poprowadzę krok po kroku.

Lub znajdź na stronie, to czego szukasz